Санариптик ылдамдыкты башкаруу дисплейи бар 10 тонналык оор жүк ташуучу түтүк ширетүүчү автоматтык позиционер
✧ Киришүү
1. Чыканак менен ширетүүчү позиционер негизинен жумушчу столдун айлануучу блогунан жана эңкейтүүчү блогунан жана электр башкаруу системасынан турат.
2. Моторлуу эңкейтүү жана айландыруу аркылуу чыканак менен ширетүүчү позиционер жумушчу бөлүктү идеалдуу жумушчу позиционерде жасай алат.
3. Жумушчу столдун айлануусу эң жакшы ширетүү ылдамдыгына жетүү үчүн жыштыкты баскычсыз конвертациялоо аркылуу башкарылат.
4. Жумушчу столдун алыстан иштешин ишке ашыруу үчүн алыстан башкаруу кутучасын колдонуу, ошондой эле байланыш операциясын ишке ашыруу үчүн иштеп жаткан машиналар менен байланыша алат.
5. Манипулятор жана илинүүчү автоматтык ширетүүчү машина менен байланыш ишин жүзөгө ашыруу үчүн интерфейсти бөлүп коюңуз, автоматтык ширетүү борборуна жетиңиз.
6. Колдонуу өнөр жайы, анын ичинде басым идиштери, металлургия, электр энергиясы, химиялык өнөр жай, механикалык жана металл конструкциялары.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | AHVPE-10 |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 10000 кг |
| Столдун диаметри | 2000 мм |
| Борбордун бийиктигин тууралоо | Болт / Гидравликалык кол менен |
| Айлануучу мотор | 3 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Эңкейүүчү мотор | 4 кВт |
| Эңкейүү ылдамдыгы | 0.14 айн/мин |
| Эңкейүү бурчу | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрикалык аралык | 200 мм |
| Максималдуу тартылуу аралыгы | 400 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 8м кабели |
| Түс | Жекелештирилген |
| Кепилдик | 1 жыл |
| Параметрлер | Ширетүүчү патрон |
| Горизонталдуу стол | |
| 3 октуу гидравликалык позиционер |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
Эл аралык бизнес үчүн Weldsuccess ширетүүчү айланма механизмдердин узак мөөнөттүү иштешин камсыз кылуу үчүн бардык белгилүү запастык бөлүктөрдүн брендин колдонот. Ал тургай, бир нече жылдан кийин бузулган запастык бөлүктөрдүн акыркы колдонуучусу да запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто оңой алмаштыра алат.
1. Жыштык алмаштыргыч Damfoss брендинен.
2.Motor Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Адатта, кол менен башкаруу кутучасы жана бут менен башкаруу которгучу бар ширетүүчү позиционер.
2. Бир колдуу кутуча менен жумушчу алдыга айландыруу, артка айландыруу, авариялык токтотуу функцияларын башкара алат, ошондой эле айлануу ылдамдыгынын дисплейине жана электр жарыгына ээ боло алат.
3. Бардык ширетүүчү позиционердин электр шкафы Weldsuccess Ltd компаниясы тарабынан жасалган. Негизги электр элементтеринин баары Schneider компаниясынан.
4. Кээде биз ширетүүчү позиционерди PLC башкаруусу жана RV редукторлору менен жасадык, аларды робот менен бирге колдонсо болот.
✧ Өндүрүш процесси
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз оригиналдуу болот плиталардан кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, боёо жана акыркы сыноодон өткөн ширетүүчү ротаторлорду чыгарабыз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.
✧ Мурунку долбоорлор










