0-90 градуска эңкейүү бурчу бар VPE-5 ширетүүчү позициялоочу
✧ Киришүү
1. Моторлуу эңкейтүү үчүн 2 күчтүү эңкейтүүчү тиштүү дөңгөлөк менен жүк көтөрүмдүүлүгү 5 тонна ширетүүчү позиционер.
2. Бул столдун диаметри 1500 мм болгон 2 моторлуу огу бар ширетүүчү позиционер.
3. Иштетүүчү бөлүктүн ширетүү үчүн эң жакшы абалга жылышын камсыз кылуу үчүн столду 360° бурчта айландыруу жана 0 - 90° бурчта эңкейтүү.
4. Айлануу ылдамдыгы санариптик дисплейде көрсөтүлөт жана VFD аркылуу башкарылат. Ширетүү талаптарына ылайык алыстан башкаруу кутучасында ылдамдыкты жөнгө салууга болот.
5. Ошондой эле, биз түтүк фланецтерин ширетүү үчүн ширетүүчү патрондорду камсыз кылабыз.
6. Бекитилген бийиктиктеги позиционер, горизонталдуу айлануучу стол жана кол менен башкарылуучу же гидравликалык 3 октуу бийиктикти жөнгө салуучу позиционерлер бар.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | VPE-5 |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 5000 кг |
| Столдун диаметри | 1500 мм |
| Айлануучу мотор | 3 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Эңкейүүчү мотор | 3 кВт |
| Эңкейүү ылдамдыгы | 0,14 айн/мин |
| Эңкейүү бурчу | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрикалык аралык | 200 мм |
| Максималдуу тартылуу аралыгы | 150 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 8м кабели |
| Параметрлер | Ширетүүчү патрон |
| Горизонталдуу стол | |
| 3 октуу гидравликалык позиционер |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
1. Өзгөрүлмө жыштыктагы диск Danfoss / Schneider брендинен.
2. Айландыруу жана буроо моторлору Invertek / ABB бренди болуп саналат.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
Бардык запастык бөлүктөрдү акыркы колдонуучунун жергиликтүү базарында оңой алмаштырууга болот.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар алыстан башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр которгучу, жарыктар, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
4. Ошондой эле, машинанын корпусунун тарабына дагы бир кошумча авариялык токтотуу баскычын коштук, бул кандайдыр бир кырсык болгондо машинаны биринчи жолу токтото алат.
5. Европа рыногуна CE бекитүүсү менен биздин бардык башкаруу системабыз.
✧ Өндүрүш процесси
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз оригиналдуу болот плиталарды кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, боёо жана акыркы сыноодон өткөрүү үчүн ширетүүчү позиционерди чыгарабыз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.
✧ Мурунку долбоорлор



