VPE-0.1 Кичинекей коргоочу 100 кг позициялоочу
✧ Киришүү
Кичинекей, жеңил 100 кг ширетүүчү позиционер - бул бир түрдүү көчмө ширетүүчү позиционер, ал өзүнүн салмагы боюнча да жеңил, андыктан биз аны ширетүү талаптарына ылайык оңой жылдыра алабыз. Ширетүү чыңалуусу да 110V, 220V жана 380V ж.б. жекелештирилген чыңалууда болушу мүмкүн.
Айлануу ылдамдыгы тутка менен жөнгө салынат. Жумушчу ширетүүнүн талаптарына ылайык айлануу ылдамдыгын орното алат.
Кол менен ширетүү учурунда айлануу багытын бут педалынын которгучу менен башкарууга болот. Жумушчу үчүн айлануу багытын өзгөртүү ыңгайлуураак.
1. Стандарттуу 2 октуу тиштүү дөңгөлөктү эңкейтүү ширетүү үчүн позициялоочу - бул жумушчу бөлүктөрүн эңкейтүү жана айландыруу үчүн негизги чечим.
2. Жумушчу столду айландырууга (360°) же кыйшайтууга (0 – 90°) болот, бул жумуш бөлүгүн эң жакшы абалда ширетүүгө мүмкүндүк берет, ал эми моторлоштурулган айлануу ылдамдыгы VFD тарабынан башкарылат.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | VPE-0.1 |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 100 кг |
| Столдун диаметри | 400 мм |
| Айлануучу мотор | 0,18 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 0,4-4 айн/мин |
| Эңкейүүчү мотор | Кол менен |
| Эңкейүү ылдамдыгы | Кол менен |
| Эңкейүү бурчу | 0~90° градус |
| Макс. Эксцентрикалык аралык | 50 мм |
| Максималдуу тартылуу аралыгы | 50 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 8м кабели |
| Параметрлер | Ширетүүчү патрон |
| Горизонталдуу стол | |
| 3 октуу гидравликалык позиционер |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
1. Жыштык алмаштыргыч Damfoss брендинен.
2.Motor Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар кол менен башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр жарыгы, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
✧ Өндүрүш процесси
Кичинекей, жеңил ширетүүчү позиционер кичинекей жумушчу бөлүктөр үчүн, 100 кг ширетүүчү позиционер моторлоштурулган айландыруу жана кол менен эңкейтүү менен, эңкейтүү системасы бир кол менен дөңгөлөктөрү менен бураманы, ал эми тиштүү дөңгөлөктү жөндөө үчүн бураманы колдонот, ошондуктан позиционер 0-90 градуска эңкейүү бурчун түшүнөт. Ал тургай эңкейтүү кол менен дөңгөлөктөр менен жүргүзүлөт, бирок кол менен бураманы жана тиштүү дөңгөлөктү колдонуу менен аны жөндөө оңой.
Weldsuccess компаниясы ширетүүчү позиционерди баштапкы болот плиталарын сатып алуудан жана CNC кесүүдөн чыгарат. IS0 9001:2015 бекитүүсү менен биз ар бир өндүрүштүн жүрүшү менен сапатты көзөмөлдөйбүз.
✧ Мурунку долбоорлор









