0-135 градустук кыйшайуу бурчу жана 3 жаак патрондуу VPE-2 ширетүүчү позициялоочу
✧ Киришүү
1. 3 жаак патрондуу ширетүүчү позиционерибиз түтүктөрдү жана фланецтерди ширетүү үчүн абдан пайдалуу болот.
2. 2 тонналык жүк көтөрүмдүүлүгү бар ширетүүчү позиционердин эңкейүү бурчу кадимкидей 0-90 градус, ал эми кардардын суроо-талабы боюнча, ал дагы 0-135 градус болушу мүмкүн.
3. Диаметри 1300 мм болгон стол менен айлануу ылдамдыгы 0,12-1,2 айн/мин түзөт, айлануу ылдамдыгы санариптик окуу менен аныкталат жана ошондой эле ширетүү талаптарына ылайык алыстан башкаруу кутучасында жөнгө салынат.
4. Кээде кол менен ширетүү үчүн айлануу багытын көзөмөлдөө үчүн бирге берилген бир бут педаль которгучу.
5. Weldsuccess Ltd компаниясынан түсү боюнча жекече боёону алууга болот.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | VPE-2 |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 2000 кг |
| Столдун диаметри | 1200 мм |
| Айлануучу мотор | 1.1 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Эңкейүүчү мотор | 1,5 кВт |
| Эңкейүү ылдамдыгы | 0,67 айн/мин |
| Эңкейүү бурчу | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрикалык аралык | 150 мм |
| Максималдуу тартылуу аралыгы | 100 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 8м кабели |
| Параметрлер | Ширетүүчү патрон |
| Горизонталдуу стол | |
| 3 октуу гидравликалык позиционер |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
1. Айлануу ылдамдыгын башкаруу үчүн, өзгөрүлмө жыштыктагы диск Danfoss бренди болуп саналат.
2. Айландыруу жана жантайтуу мотору Invertek компаниясынан толугу менен CE бекитүүсү менен чыгарылган.
3.Control электр элементтери Schneider компаниясынан.
4. Бардык запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто акыркы колдонуучу үчүн оңой алмаштырууга болот.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар кол менен башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр жарыгы, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
✧ Өндүрүш процесси
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз оригиналдуу болот плиталарды кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, боёо жана акыркы сыноодон өткөрүү үчүн ширетүүчү позиционерди чыгарабыз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.
✧ Мурунку долбоорлор



