VPE-0.3 Кол менен жантайтуучу 0-90 даражадагы ширетүү позициясы
✧ Киришүү
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | VPE-0.3 |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 300 кг |
| Столдун диаметри | 600 мм |
| Айлануучу мотор | 0,37 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 0,3-3 айн/мин |
| Эңкейүүчү мотор | Кол менен |
| Эңкейүү ылдамдыгы | Кол менен |
| Эңкейүү бурчу | 0~90° |
| Макс. Эксцентрикалык аралык | 50 мм |
| Максималдуу тартылуу аралыгы | 50 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 8м кабели |
| Параметрлер | Ширетүүчү патрон |
| Горизонталдуу стол | |
| 3 октуу гидравликалык позиционер |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
Эл аралык бизнес үчүн Weldsuccess ширетүүчү айланма механизмдердин узак мөөнөттүү иштешин камсыз кылуу үчүн бардык белгилүү запастык бөлүктөрдүн брендин колдонот. Ал тургай, бир нече жылдан кийин бузулган запастык бөлүктөрдүн акыркы колдонуучусу да запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто оңой алмаштыра алат.
1. Жыштык алмаштыргыч Damfoss брендинен.
2.Motor Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар кол менен башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр жарыгы, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
✧ Өндүрүш процесси
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз оригиналдуу болот плиталарды кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, боёо жана акыркы сыноодон өткөрүү үчүн ширетүүчү позиционерди чыгарабыз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.
✧ Эмне үчүн бизди тандаш керек
2006-жылдан бери биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системасынан өтүп, баштапкы материалдан жасалган болот плиталарынан баштап сапатты көзөмөлдөйбүз. Сатуу тобубуз буйрутманы өндүрүш тобуна жөнөткөндө, ошол эле учурда баштапкы болот плитасынан баштап акыркы продукциянын жүрүшүнө чейинки сапатты текшерүүнү талап кылат. Бул биздин продукциялардын кардарлардын талаптарына жооп беришин камсыздайт.
Ошол эле учурда, биздин бардык өнүмдөрүбүз 2012-жылдан бери CE бекитүүсүн алган, ошондуктан биз Европа рыногуна эркин экспорттой алабыз.
✧ Мурунку долбоорлор




