Шамал мунаралары үчүн гидравликалык 40 T ширетүүчү ротор
✧ Киришүү
1. Гидравликалык ширетүү айланмалары бир нече түтүктөрдү бирге ширетүү үчүн мунай цилиндри менен жөнгө салынат.
2. Ширетүү ротаторун жамбаш ширетүү учурунда зымсыз кол менен башкаруу аркылуу өйдө/ылдый көтөрүү системасы менен орнотуңуз.
3. жамбаш ширетүү үчүн да жеткиликтүү горизонталдуу ширетүүчү айланма роторлорду тууралоо.
4. Ширетүүчү роторлорду гидравликалык домкрат системасы менен орнотуңуз, бирок бош жүрүштө гана токарлоо керек.
5. өзүн-өзү тегиздөөчү ширетүүчү ротаторду же кадимки ширетүүчү ротаторду чогуу колдонуу.
6. Гидравликалык ширетүү ротатору, домкрат системасы менен, зымсыз кол менен башкаруу менен ширетүү ротаторлорун орнотуңуз.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | FT-40 ширетүүчү ролик |
| Жүк көтөрүмдүүлүгү | Эң көп дегенде 20 тонна*2 |
| Жолду тууралоо | Болтту тууралоо |
| Гидравликалык жөндөө | Өйдө/Төмөн |
| Идиштин диаметри | 500~4500 мм |
| Мотордун күчү | 2*1.5кВт |
| Саякат жолу | Кулпусу бар кол менен саякаттоо |
| Ролик дөңгөлөктөр | PU |
| Роликтин өлчөмү | Ø400*200 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Зымсыз кол кутучасы |
| Түс | Жекелештирилген |
| Кепилдик | Бир жыл |
| Сертификациялоо | CE |
✧ Өзгөчөлүк
1. Эки бөлүм тең көп өлчөмдүү эркин жөнгө салуу мүмкүнчүлүгүнө ээ.
2. Жөндөө иши ийкемдүү жана ширетүүчү тигиштин ар кандай түрлөрүн жакшыраак камтый алат.
3. Гидравликалык V-дөңгөлөк мунаранын октук кыймылын жеңилдетет.
4. Бул жука дубалдын калыңдыгы жана чоң диаметрдеги түтүктөрдү өндүрүү үчүн иштөө натыйжалуулугун бир топ жогорулатат.
5. Гидравликалык Fit Up Rotator 3D жөнгө салынуучу которуштуруу роторунан, натыйжалуу башкарууга ээ гидравликалык жумушчу станциядан турат.
6. Ротордун негизи ширетилген пластинадан жасалган, убакыттын өтүшү менен ийрилик болбошу үчүн жогорку бекемдикке ээ.
7. Ротор базасы жана бургулоо роликтин так айлануусун камсыз кылуу үчүн камтылган процесс.
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
1. Өзгөрүлмө жыштыктагы диск Danfoss / Schneider брендинен.
2. Айландыруу жана буроо моторлору Invertek / ABB бренди болуп саналат.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
Бардык запастык бөлүктөрдү акыркы колдонуучунун жергиликтүү базарында оңой алмаштырууга болот.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар алыстан башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр которгучу, жарыктар, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
4. Ошондой эле, машинанын корпусунун тарабына дагы бир кошумча авариялык токтотуу баскычын коштук, бул кандайдыр бир кырсык болгондо машинаны биринчи жолу токтото алат.
5. Европа рыногуна CE бекитүүсү менен биздин бардык башкаруу системабыз.
✧ Мурунку долбоорлор











