Түтүктөрдү ширетүү үчүн кадимки гидравликалык шайкеш ширетүүчү ротор 100T
✧ Киришүү
1.Fit Up Welding Rotator айлануучу ширетүү ыкмасынын бир түрү болуп саналат, ал ширетүүчү ротаторду жана айлануучу ширетүүнү орнотуу үчүн колдонулат.
2. Ал болт менен жөндөө менен жабдылган, бул аны түтүктүн арткы бөлүгүн ширетүүгө ылайыктуу кылат.
3. Максималдуу кубаттуулугу 40T чейин жетиши мүмкүн жана ал зымсыз/алыстан башкаруу кутучасы менен жабдылган, бул аны иштетүүнү ыңгайлуураак кылат.
4. Бул Fit Up Welding Rotator так ширетүү процесси үчүн иштелип чыккан, аны иштетүү оңой жана ар кандай ширетүү талаптарына так ылайыкташтырылышы мүмкүн.
5. Ал жогорку тактыкка жана туруктуулукка, ошондой эле эң сонун ширетүү көрсөткүчтөрүнө ээ. Ошондой эле, ширетүү процессинде коопсуздукту камсыз кылуу үчүн коопсуздук түзүлүштөрү менен жабдылган.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | FT-100 ширетүүчү ролик |
| Жүк көтөрүмдүүлүгү | Эң көп дегенде 50 тонна*2 |
| Жолду тууралоо | Болтту тууралоо |
| Гидравликалык жөндөө | Өйдө/Төмөн |
| Идиштин диаметри | 800~5000 мм |
| Мотордун күчү | 2*2.22кВт |
| Саякат жолу | Кулпусу бар кол менен саякаттоо |
| Ролик дөңгөлөктөр | PU |
| Роликтин өлчөмү | Ø500*300 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Зымсыз кол кутучасы |
| Түс | Жекелештирилген |
| Кепилдик | Бир жыл |
✧ Өзгөчөлүк
1.Эки бөлүмдө тең көп өлчөмдүү эркин жөнгө салуу мүмкүнчүлүгү бар
2. Жөндөө иши ийкемдүү жана ширетүүчү тигиштин абалынын ар кандай түрлөрүн жакшыраак камтый алат
3. Гидравликалык V-дөңгөлөк мунаранын октук кыймылын жеңилдетет
4. Бул жука дубалдын калыңдыгы жана чоң диаметрдеги түтүктөрдү өндүрүү үчүн иштөө натыйжалуулугун бир топ жогорулатат
5. Гидравликалык Fit Up Rotator 3D жөнгө салынуучу которуштуруу роторунан, натыйжалуу башкарууга ээ гидравликалык жумушчу станциядан турат
6. Ротордун негизи ширетилген пластинадан жасалган, убакыттын өтүшү менен ийрилик болбошу үчүн жогорку бекемдикке ээ
7. Ротатордун базасы жана бургулоо роликтин так айлануусун камсыз кылуу үчүн камтылган процесс
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
1. Өзгөрүлмө жыштыктагы диск Danfoss / Schneider брендинен.
2. Айландыруу жана буроо моторлору Invertek / ABB бренди болуп саналат.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
Бардык запастык бөлүктөрдү акыркы колдонуучунун жергиликтүү базарында оңой алмаштырууга болот.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар алыстан башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр которгучу, жарыктар, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
4. Ошондой эле, машинанын корпусунун тарабына дагы бир кошумча авариялык токтотуу баскычын коштук, бул кандайдыр бир кырсык болгондо машинаны биринчи жолу токтото алат.
5. Европа рыногуна CE бекитүүсү менен биздин бардык башкаруу системабыз.
✧ Мурунку долбоорлор











