1000 мм патрондору бар 3 тонналык ширетүүчү позициялоочу
✧ Киришүү
1. Кадимки стандарттуу ширетүүчү позиционер, 3 тонналык жүк көтөрүмдүүлүгү, столдун диаметри 1400 мм.
2. столдун диаметри жана борборунун бийиктигинин өлчөмдөрү ылайыкташтырылган.
3. Биздин техникалык команда ошондой эле столдун Т-шотунун өлчөмүн, абалын жана формасын жумушчу бөлүктөрдүн маалыматына ылайык иштеп чыга алат, ошондуктан акыркы колдонуучуга жумушчу бөлүктү биздин ширетүүчү позиционерлерге орнотуу оңой болот.
4. Бир алыстан башкаруу кутучасы жана бир бут педаль башкаруу машина менен бирге жөнөтүлөт.
5. Бекитилген бийиктиктеги позиционер, горизонталдык айлануучу стол, кол менен башкарылуучу же гидравликалык 3 октуу бийиктикти жөндөөчү позиционерлер - мунун баары Weldsuccess Ltd компаниясынан жеткиликтүү.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | VPE-3 |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 3000 кг |
| Столдун диаметри | 1400 мм |
| Айлануучу мотор | 1,5 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Эңкейүүчү мотор | 2.2 кВт |
| Эңкейүү ылдамдыгы | 0,23 айн/мин |
| Эңкейүү бурчу | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрикалык аралык | 200 мм |
| Максималдуу тартылуу аралыгы | 150 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 8м кабели |
| Параметрлер | Ширетүүчү патрон |
| Горизонталдуу стол | |
| 3 октуу гидравликалык позиционер |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
Биздин бардык запастык бөлүктөрү эл аралык белгилүү компаниядан алынган жана бул акыркы колдонуучунун запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто оңой алмаштыра ала тургандыгын камсыздайт.
1. Жыштык алмаштыргыч Danfoss брендинен.
2. Мотор Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар кол менен башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр жарыгы, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
✧ Өндүрүш процесси
2006-жылдан бери жана ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системасына таянып, биз жабдууларыбыздын сапатын баштапкы болот плиталарынан көзөмөлдөйбүз, ар бир өндүрүштүн жүрүшүн инспектор көзөмөлдөйт. Бул бизге эл аралык рыноктон барган сайын көбүрөөк бизнес алууга жардам берет.
Ушул убакка чейин, биздин бардык өнүмдөрүбүз CE бекитүүсү менен Европа рыногуна чыгарылды. Биздин өнүмдөр сизге долбоорлоруңузду өндүрүүгө жардам берет деп үмүттөнөбүз.
✧ Мурунку долбоорлор



