200 тонналык өз алдынча тегиздөөчү ширетүүчү түтүк роликтери, PU дөңгөлөктөрү менен
✧ Киришүү
1. Биздин ширетүүчү роликтер бир жетектөөчү бөлүктөн турган ролик жана бир бош жүрүүчү бөлүктөн турган роликтерди бир комплект катары сатууга коёт.
2. Алыстан кол менен башкаруу, радио менен кол менен башкаруу жана бут педалын башкаруу баары жеткиликтүү.
3. Schneider компаниясынын узак мөөнөттүү иштөөсүн камсыз кылуу үчүн жогорку класстагы электрондук компоненттер.
4. Биздин танкты тюнингдөөчү роликтердин айлануу ылдамдыгы санариптик окууда.
Баштапкы өндүрүүчүдөн 5.100% жаңы – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Эгерде сиздин бир түтүгүңүздүн узундугу 8 метрден ашык болсо, анда колдоо үчүн бир жетектөөчү роликти жана эки бош жүрүүчү роликти тандоону сунуштайбыз.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | SAR - 200 ширетүүчү ролик |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 200 тонна |
| Жүктөө жөндөмдүүлүгү-Драйв | Эң көп дегенде 100 тонна |
| Жүктөө сыйымдуулугу-бош | Эң көп дегенде 100 тонна |
| Кеме өлчөмү | 1500~8000 мм |
| Жолду тууралоо | Өзүн-өзү тегиздөөчү ролик |
| Мотордун айлануу күчү | 7,5 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 100-1000мм/мин Санариптик дисплей |
| Роликтин өлчөмү | Ø500*280 мм |
| Ылдамдыкты көзөмөлдөө | Өзгөрмө жыштык драйвери |
| Ролик дөңгөлөктөр | PU түрү менен капталган болот |
| Башкаруу системасы | Алыстан кол менен башкаруу кутучасы жана бут педалын которгуч |
| Түс | RAL3003 КЫЗЫЛ & 9005 КАРА / Ыңгайлаштырылган |
| Кепилдик | Бир жыл |
| Параметрлер | Чоң диаметрдеги кубаттуулук |
| Моторлуу жүрүүчү дөңгөлөктөрдүн негизи | |
| Зымсыз кол менен башкаруу кутучасы |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
Эл аралык бизнес үчүн Weldsuccess ширетүүчү айланма механизмдердин узак мөөнөттүү иштешин камсыз кылуу үчүн бардык белгилүү запастык бөлүктөрдүн брендин колдонот. Ал тургай, бир нече жылдан кийин бузулган запастык бөлүктөрдүн акыркы колдонуучусу да запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто оңой алмаштыра алат.
1. Жыштык алмаштыргыч Damfoss брендинен.
2.Motor Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү, алдыга, артка жылдыруу, жарык берүү жана авариялык токтотуу функциялары бар кол менен башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр жарыгы, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
4. Зарыл болсо, зымсыз кол менен башкаруу кутучасы бар.
✧ Өндүрүш процесси
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз оригиналдуу болот плиталардан кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, боёо жана акыркы сыноодон өткөн ширетүүчү ротаторлорду чыгарабыз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.
✧ Мурунку долбоорлор











