CR-300T кадимки ширетүүчү ротор
✧ Киришүү
Бир жетектөөчү блок жана бир бош жүрүүчү блокту камтыган 1300 тонналык ширетүүчү роторлор.
2. Адатта биз диаметри 700 мм жана туурасы 300 мм болот дөңгөлөктөрдү колдонобуз, болоттон жасалган ролик дөңгөлөктөр ылайыкташтырылган түрдө жеткиликтүү.
3. 2 * 5,5 кВт жыштыктагы өзгөрмөлүү моторлор менен, ал айлануунун туруктуулугун камсыз кылат.
4. Эгерде идиштер эксцентриситеттүү болсо, биз айлануу моментин жогорулатуу үчүн тормоздук моторду колдонобуз.
5. Стандарттык 300 тонналык ширетүүчү ротатор, идиштердин диаметри 8000 мм кубаттуулукта, биз ошондой эле акыркы колдонуучунун суроо-талабы боюнча чоңураак өлчөмгө ылайыкташтырылышы мүмкүн.
6. Бекитилген негиз, моторлуу жүрүүчү дөңгөлөктөр жана өстүрүүчү жиптердин баары Weldsuccess Ltd компаниясынан жеткиликтүү.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | CR-300 ширетүүчү ролик |
| Жүк көтөрүмдүүлүгү | Эң көп дегенде 150 тонна*2 |
| Жолду тууралоо | Болтту тууралоо |
| Гидравликалык жөндөө | Өйдө/Төмөн |
| Идиштин диаметри | 1000~8000 мм |
| Мотордун күчү | 2*5.5кВт |
| Саякат жолу | Кулпусу бар кол менен саякаттоо |
| Ролик дөңгөлөктөр | PU |
| Роликтин өлчөмү | Ø700*300 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Зымсыз кол кутучасы |
| Түс | Жекелештирилген |
| Кепилдик | Бир жыл |
| Сертификациялоо | CE |
✧ Өзгөчөлүк
1. Түтүк ширетүүчү роликтер продуктусу ар кандай серияларды, мисалы, өзүн-өзү тегиздөөнү, жөнгө салынуучу, унааны, жантайууну жана каршы дрейф түрлөрүн камтыйт.
2. Сериялык кадимки түтүк ширетүүчү роликтер стенди ар кандай диаметрдеги жумушка ылайыкташтырылып, роликтердин борбордук аралыгын резервдик бурама тешиктери же коргошун бурама аркылуу тууралай алат.
3. Ар кандай колдонуу ыкмасына жараша, ролик бетинин үч түрү бар: PU/РЕЗИНА/БОЛОТ ДӨҢГӨЛӨК.
4. Түтүк ширетүүчү роликтер негизинен түтүктөрдү ширетүү, цистерна түрмөктөрүн жылтыратуу, токарлык роликтерди сырдоо жана цилиндрдик ролик кабыгынын цистерна түрмөктөрүн чогултуу үчүн колдонулат.
5. Түтүк ширетүү бурулуучу ролик машина башка жабдуулар менен биргелешкен көзөмөлдү жүргүзө алат.
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
1. Өзгөрүлмө жыштыктагы диск Danfoss / Schneider брендинен.
2. Айландыруу жана буроо моторлору Invertek / ABB бренди болуп саналат.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
Бардык запастык бөлүктөрдү акыркы колдонуучунун жергиликтүү базарында оңой алмаштырууга болот.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар алыстан башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр которгучу, жарыктар, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
4. Ошондой эле, машинанын корпусунун тарабына дагы бир кошумча авариялык токтотуу баскычын коштук, бул кандайдыр бир кырсык болгондо машинаны биринчи жолу токтото алат.
5. Европа рыногуна CE бекитүүсү менен биздин бардык башкаруу системабыз.
✧ Мурунку долбоорлор











