100 кг жана 1000 кг ширетүүчү позициялоочу
✧ Киришүү
100 кг ширетүүчү позиционер - бул ширетүү операцияларында 100 килограммга чейинки салмактагы жумуш бөлүктөрүн жайгаштыруу жана айландыруу үчүн колдонулган түзүлүш.
1000 кг ширетүүчү позиционер - бул ширетүү операцияларында 1-t0n (1000 килограмм) чейинки салмактагы жумуш бөлүктөрүн жайгаштыруу жана айландыруу үчүн колдонулган түзүлүш.
Мындай кубаттуулуктагы ширетүүчү позиционерди колдонуу ширетүү операцияларынын натыйжалуулугун жана тактыгын жогорулатат. Ал иштетилүүчү бөлүктү жайгаштыруу үчүн туруктуу платформаны камсыз кылат, ширетүүчүлөргө бир нече бурчтан иштөөгө жана ширетүүнүн туруктуу сапатына жетүүгө мүмкүндүк берет.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | VPE-1 |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 1000 кг |
| Столдун диаметри | 1000 мм |
| Айлануучу мотор | 0,75 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Эңкейүүчү мотор | 1.1 кВт |
| Эңкейүү ылдамдыгы | 0,67 айн/мин |
| Эңкейүү бурчу | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. Эксцентрикалык аралык | 150 мм |
| Максималдуу тартылуу аралыгы | 100 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 8м кабели |
| Параметрлер | Ширетүүчү патрон |
| Горизонталдуу стол | |
| 3 октуу гидравликалык позиционер |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
Эл аралык бизнес үчүн Weldsuccess ширетүүчү айланма механизмдердин узак мөөнөттүү иштешин камсыз кылуу үчүн бардык белгилүү запастык бөлүктөрдүн брендин колдонот. Ал тургай, бир нече жылдан кийин бузулган запастык бөлүктөрдүн акыркы колдонуучусу да запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто оңой алмаштыра алат.
1. Жыштык алмаштыргыч Damfoss брендинен.
2.Motor Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар кол менен башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр жарыгы, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
✧ Өндүрүш процесси
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз оригиналдуу болот плиталарды кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, боёо жана акыркы сыноодон өткөрүү үчүн ширетүүчү позиционерди чыгарабыз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.
✧ Мурунку долбоорлор





