1000 мм столдун диаметри менен оор жүктөлгөн түтүк гидравликалык ширетүүчү позициялоочу
✧ Киришүү
1. Бул машина оңой ширетүү үчүн колдонулат, ширетүүчү машина менен иштей алат, ширетүүчү манипулятор
2. Позиционер VFD аркылуу 0дөн 120°ка чейин кыйшайып, 360° айлана алат.
3. Чыңалуу стандарты 380V-3PH-50HZ, бирок биз сиздин талабыңызга ылайык 110-575V жасай алабыз
4. Ал даяр бөлүктү ширетүү үчүн идеалдуу абалда кылат.
5. Бул ширетүүнүн сапатын далилдейт жана ширетүүчү эмгекти азайтат жана өндүрүмдүүлүктү жогорулатат.
6. 0-90° эңкейүү бурчу бар электрдик тиштүү дөңгөлөктүн эңкейтүү позициялоочусу
7. Алыстан кол менен башкаруу кутучасы жана бут педалын башкаруу.
8. Столдун айлануу ылдамдыгын тепкичсиз жөнгө салууга болот
9. Баштапкы өндүрүүчүдөн 100% жаңы
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | AHVPE-20 |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 2000 кг |
| Столдун диаметри | 1000 мм |
| Көтөрүү жолу | Гидравликалык цилиндр |
| Көтөргүч цилиндр | Бир цилиндр |
| Көтөрүүчү борбордун жүрүшү | 600~1470 мм |
| Айлануу жолу | Моторлуу 1,5 кВт |
| Эңкейүү жолу | Гидравликалык цилиндр |
| Эңкейүүчү цилиндр | Бир цилиндр |
| Эңкейүү бурчу | 0~90° |
| Башкаруу жолу | Алыстан кол менен башкаруу |
| Бут алмаштыргыч | Ооба |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 8м кабели |
| Түс | Жекелештирилген |
| Кепилдик | Бир жыл |
| Параметрлер | Ширетүүчү патрон |
| Горизонталдуу стол | |
| 3 октуу гидравликалык позиционер |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
Эл аралык бизнес үчүн Weldsuccess ширетүүчү айланма механизмдердин узак мөөнөттүү иштешин камсыз кылуу үчүн бардык белгилүү запастык бөлүктөрдүн брендин колдонот. Ал тургай, бир нече жылдан кийин бузулган запастык бөлүктөрдүн акыркы колдонуучусу да запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто оңой алмаштыра алат.
1. Жыштык алмаштыргыч Damfoss брендинен.
2.Motor Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Адатта, кол менен башкаруу кутучасы жана бут менен башкаруу которгучу бар ширетүүчү позиционер.
2. Бир колдуу кутуча менен жумушчу алдыга айландыруу, артка айландыруу, авариялык токтотуу функцияларын башкара алат, ошондой эле айлануу ылдамдыгынын дисплейине жана электр жарыгына ээ боло алат.
3. Бардык ширетүүчү позиционердин электр шкафы Weldsuccess Ltd компаниясы тарабынан жасалган. Негизги электр элементтеринин баары Schneider компаниясынан.
4. Кээде биз ширетүүчү позиционерди PLC башкаруусу жана RV редукторлору менен жасадык, аларды робот менен бирге колдонсо болот.
✧ Өндүрүш процесси
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз оригиналдуу болот плиталардан кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, боёо жана акыркы сыноодон өткөн ширетүүчү ротаторлорду чыгарабыз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.
✧ Мурунку долбоорлор











