LPP-01 ширетүүчү ротор
✧ Киришүү
1 тонналык ширетүү ролик системасы - бул ширетүү операциялары учурунда 1 метрикалык тоннага (1000 кг) чейинки салмактагы жумуш бөлүктөрүн башкарылуучу жайгаштыруу жана айландыруу үчүн колдонулган атайын жабдуу.
1 тонналык ширетүүчү ролик системасынын негизги өзгөчөлүктөрү жана мүмкүнчүлүктөрү төмөнкүлөрдү камтыйт:
- Жүк көтөрүмдүүлүгү:
- Ширетүүчү ролик системасы максималдуу салмагы 1 метрикалык тонна (1000 кг) болгон жумуш бөлүктөрүн иштетүү жана айландыруу үчүн иштелип чыккан.
- Бул аны басым идиштери, оор техниканын тетиктери жана ири металл буюмдары сыяктуу ири көлөмдүү өнөр жай компоненттерине ылайыктуу кылат.
- Роликтин дизайны:
- 3 тонналык ширетүүчү ролик системасы, адатта, даяр бөлүк үчүн зарыл болгон колдоону жана айланууну камсыз кылган бир катар моторлуу роликтерге ээ.
- Роликтер жогорку бекем материалдардан жасалган жана оор даяр бөлүктүн туруктуу жана башкарылуучу жайгашуусун камсыз кылуу үчүн жайгаштырылган.
- Айландыруу жана эңкейүүнү жөндөө:
- Ширетүүчү ролик системасы көбүнчө айлануу жана эңкейиш жөндөө мүмкүнчүлүктөрүн сунуштайт.
- Айландыруу ширетүү процессинде бөлүктүн бир калыпта жана башкарылуучу жайгашуусуна мүмкүндүк берет.
- Эңкейүүнү жөндөө иштетилүүчү бөлүктүн оптималдуу багытын камсыз кылат, ширетүүчү үчүн жеткиликтүүлүктү жана көрүнүүнү жакшыртат.
- Ылдамдыкты жана позицияны так башкаруу:
- Ширетүүчү ролик системасы айлануучу даяр бөлүктүн ылдамдыгын жана абалын так көзөмөлдөө үчүн иштелип чыккан.
- Буга өзгөрүлмө ылдамдыктагы жетектөөчүлөр, санариптик абал көрсөткүчтөрү жана өнүккөн башкаруу системалары сыяктуу функциялар аркылуу жетишилет.
- Өндүрүмдүүлүктүн жогорулашы:
- 1 тонналык ширетүүчү ролик системасынын натыйжалуу жайгаштыруу жана айландыруу мүмкүнчүлүктөрү жумуш бөлүкчөсүн орнотуу жана башкаруу үчүн талап кылынган убакытты жана күч-аракетти кыскартуу менен өндүрүмдүүлүктү жогорулатат.
- Бекем жана бышык курулуш:
- Ширетүүчү ролик системасы 1 тонналык жумуш бөлүктөрүн иштетүүдөгү олуттуу жүктөмдөргө жана чыңалууларга туруштук берүү үчүн оор материалдардан жана бекем рамадан жасалган.
- Арматураланган роликтер, жогорку бекемдиктеги подшипниктер жана туруктуу негиз сыяктуу өзгөчөлүктөр анын ишенимдүүлүгүнө жана бышыктыгына өбөлгө түзөт.
- Коопсуздук өзгөчөлүктөрү:
- 1 тонналык ширетүүчү ролик системасын долбоорлоодо коопсуздук абдан маанилүү фактор болуп саналат.
- Коопсуздукту камсыз кылуу үчүн жалпы коопсуздук өзгөчөлүктөрүнө авариялык токтотуу механизмдери, ашыкча жүктөмдөн коргоо, туруктуу орнотуу жана оператордун коопсуздук чаралары кирет.
- Ширетүүчү жабдуулар менен шайкештиги:
- Ширетүүчү ролик системасы MIG, TIG же суу астындагы жаа менен ширетүүчү машиналар сыяктуу ар кандай ширетүүчү жабдуулар менен кемчиликсиз интеграциялануу үчүн иштелип чыккан.
- Бул ири өлчөмдөгү компоненттерди ширетүү учурунда жумуш агымынын жылмакай жана натыйжалуу болушун камсыз кылат.
1 тонналык ширетүүчү ролик системасы көбүнчө кеме куруу, оор машина куруу, басымдуу идиштерди жасоо жана ири масштабдуу металл жасоо долбоорлору сыяктуу тармактарда колдонулат. Ал оор жумуш бөлүктөрү менен натыйжалуу жана так ширетүүнү камсыз кылат, өндүрүмдүүлүктү жана ширетүүнүн сапатын жакшыртат, ошол эле учурда кол менен иштетүү жана жайгаштыруу зарылдыгын азайтат.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | LPP-01 ширетүүчү ролик |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 1 тонна |
| Жүктөө жөндөмдүүлүгү-Драйв | Эң көп дегенде 500 кг |
| Жүктөө сыйымдуулугу-бош | Эң көп дегенде 500 кг |
| Кеме өлчөмү | 300~1200 мм |
| Жолду тууралоо | Болтту тууралоо |
| Мотордун айлануу күчү | 500 Вт |
| Айлануу ылдамдыгы | 100-4000мм/мин Санариптик дисплей |
| Ылдамдыкты көзөмөлдөө | Өзгөрмө жыштык драйвери |
| Ролик дөңгөлөктөр | PU түрү менен капталган болот |
| Башкаруу системасы | Алыстан кол менен башкаруу кутучасы жана бут педалын которгуч |
| Түс | RAL3003 КЫЗЫЛ & 9005 КАРА / Ыңгайлаштырылган |
| Параметрлер | Чоң диаметрдеги кубаттуулук |
| Моторлуу жүрүүчү дөңгөлөктөрдүн негизи | |
| Зымсыз кол менен башкаруу кутучасы |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
Эл аралык бизнес үчүн Weldsuccess ширетүүчү айланма механизмдердин узак мөөнөттүү иштешин камсыз кылуу үчүн бардык белгилүү запастык бөлүктөрдүн брендин колдонот. Ал тургай, бир нече жылдан кийин бузулган запастык бөлүктөрдүн акыркы колдонуучусу да запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто оңой алмаштыра алат.
1. Жыштык алмаштыргыч Damfoss брендинен.
2.Motor Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү, алдыга, артка жылдыруу, жарык берүү жана авариялык токтотуу функциялары бар кол менен башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр жарыгы, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
4. Зарыл болсо, зымсыз кол менен башкаруу кутучасы бар.
✧ Эмне үчүн бизди тандаш керек
Weldsuccess компаниясына таандык 25 000 чарчы фут өндүрүш жана кеңсе аянттарын камтыган өндүрүштүк жайларда иштейт.
Биз дүйнө жүзү боюнча 45 өлкөгө экспорттойбуз жана 6 континентте кардарларыбыздын, өнөктөштөрүбүздүн жана дистрибьюторлорубуздун чоң жана өсүп жаткан тизмесине ээ болгонубузга сыймыктанабыз.
Биздин заманбап имаратыбыз өндүрүмдүүлүктү максималдуу түрдө жогорулатуу үчүн робототехниканы жана толук CNC иштетүү борборлорун колдонот, бул өндүрүш чыгымдарын азайтуу аркылуу кардарлар үчүн баалуулугун кайтарып берет.
✧ Өндүрүш процесси
2006-жылдан бери биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системасынан өтүп, баштапкы материалдан жасалган болот плиталарынан баштап сапатты көзөмөлдөйбүз. Сатуу тобубуз буйрутманы өндүрүш тобуна жөнөткөндө, ошол эле учурда баштапкы болот плитасынан баштап акыркы продукциянын жүрүшүнө чейинки сапатты текшерүүнү талап кылат. Бул биздин продукциялардын кардарлардын талаптарына жооп беришин камсыздайт.
Ошол эле учурда, биздин бардык өнүмдөрүбүз 2012-жылдан бери CE бекитүүсүн алган, ошондуктан биз Европа рыногуна эркин экспорттой алабыз.
✧ Мурунку долбоорлор








