300T оор жүк ташуучу түтүк ширетүүчү роликтердин айланма стенддери, болт менен жөндөө
✧ Киришүү
1. Кадимки ротор мотору бар бир жетектөөчү ротор блогунан, бир бош жүрүүчү айлануучу блоктон, болоттон жасалган рамкадан жана электр башкаруу системасынан турат.
2. Бардык диск жана бош жүрүүчү блок PU материалдык ролик дөңгөлөктөрү менен жабдылган, ал узак убакыт бою колдонууну камсыз кылат.
3. Болоттон жасалган ролик дөңгөлөктөр атайын суроо-талап боюнча жеткиликтүү.
4. Бардык PU дөңгөлөктөрү же болоттон жасалган дөңгөлөк 12,9-класстагы болттор менен бекитилет.
5. Алдыга буруу, артка буруу, айлануу ылдамдыгын көрсөтүү, тындыруу, E-токтотуу жана баштапкы абалга келтирүү функциялары бар алыстан башкаруу кутучасы.
6. Бул оор ширетүүчү роликтер үчүн биз 30 м аралыктагы сигнал кабыл алгычындагы зымсыз кол менен башкаруу кутучасын да камсыз кылабыз.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | CR-300 ширетүүчү ролик |
| Бурулуш кубаттуулугу | Эң көп дегенде 300 тонна |
| Жүктөө жөндөмдүүлүгү-Драйв | Эң көп дегенде 150 тонна |
| Жүктөө сыйымдуулугу-бош | Эң көп дегенде 150 тонна |
| Кеме өлчөмү | 1000~6000 мм |
| Жолду тууралоо | Болтту тууралоо |
| Мотордун айлануу күчү | 2*5,5 кВт |
| Айлануу ылдамдыгы | 100-1000 мм/мин |
| Ылдамдыкты көзөмөлдөө | Өзгөрмө жыштык драйвери |
| Ролик дөңгөлөктөр | Болот материалы |
| Роликтин өлчөмү | Ø700*300 мм |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 15 м кабель |
| Түс | Жекелештирилген |
| Кепилдик | Бир жыл |
| Сертификациялоо | CE |
✧ Өзгөчөлүк
1. Түтүк ширетүүчү роликтер продуктусу ар кандай серияларды, мисалы, өзүн-өзү тегиздөөнү, жөнгө салынуучу, унааны, жантайууну жана каршы дрейф түрлөрүн камтыйт.
2. Сериялык кадимки түтүк ширетүүчү роликтер стенди ар кандай диаметрдеги жумушка ылайыкташтырылып, роликтердин борбордук аралыгын резервдик бурама тешиктери же коргошун бурама аркылуу тууралай алат.
3. Ар кандай колдонуу ыкмасына жараша, ролик бетинин үч түрү бар: PU/РЕЗИНА/БОЛОТ ДӨҢГӨЛӨК.
4. Түтүк ширетүүчү роликтер негизинен түтүктөрдү ширетүү, цистерна түрмөктөрүн жылтыратуу, токарлык роликтерди сырдоо жана цилиндрдик ролик кабыгынын цистерна түрмөктөрүн чогултуу үчүн колдонулат.
5. Түтүк ширетүү бурулуучу ролик машина башка жабдуулар менен биргелешкен көзөмөлдү жүргүзө алат.
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
1. Өзгөрүлмө жыштыктагы диск Danfoss / Schneider брендинен.
2. Айландыруу жана буроо моторлору Invertek / ABB бренди болуп саналат.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
Бардык запастык бөлүктөрдү акыркы колдонуучунун жергиликтүү базарында оңой алмаштырууга болот.
✧ Башкаруу системасы
1. Айлануу ылдамдыгын көрсөтүүчү дисплейи, алдыга айландыруу, артка айландыруу, өйдө эңкейтүү, ылдый эңкейтүү, электр жарыгы жана авариялык токтотуу функциялары бар алыстан башкаруу кутучасы.
2. Негизги электр шкафы, электр которгучу, жарыктар, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Айлануу багытын башкаруу үчүн бут педалы.
4. Ошондой эле, машинанын корпусунун тарабына дагы бир кошумча авариялык токтотуу баскычын коштук, бул кандайдыр бир кырсык болгондо машинаны биринчи жолу токтото алат.
5. Европа рыногуна CE бекитүүсү менен биздин бардык башкаруу системабыз.
✧ Мурунку долбоорлор











