Басым идиштери үчүн 5050 колонна жана штанга менен ширетүүчү манипуляторлор
✧ Киришүү
1. Ширетүүчү мамыча штангасы шамал мунараларында, басым идиштеринде жана резервуарларда сыртында жана ичинде узунунан тигиш ширетүү же жоондук ширетүү үчүн кеңири колдонулат. Биздин ширетүүчү айланма системабыз менен бирге колдонулганда автоматтык ширетүү ишке ашырылат.
2. Ширетүүчү позиционерлер менен бирге колдонуу фланецтерди ширетүүгө ыңгайлуураак болот.
3. Жумушчу бөлүктөрдүн узундугуна жараша, биз ошондой эле кыймылдуу дөңгөлөктөрү бар мамыча штангасын жасайбыз. Ошентип, ал узун бойлото тигиш ширетүү үчүн да жеткиликтүү.
4. Ширетүүчү колонна штангасына биз MIG кубат булагын, ARWA кубат булагын жана AC/DC тандем кубат булагын орното алабыз.
5. Ширетүүчү колонна штангасынын системасы кош звенолуу чынжыр менен көтөрүлөт. Ошондой эле, ал чынжыр сынган учурда да колдонуунун коопсуздугун камсыз кылуу үчүн кулап түшпөй турган система менен жабдылган.
6. Автоматтык ширетүүнү ишке ашыруу үчүн флюкс калыбына келтирүүчү машина, ширетүүчү камера монитору жана лазердик көрсөткүч бар. Жумушчу видео үчүн бизге электрондук почта аркылуу кайрылсаңыз болот.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | MD 5050 C&B |
| Штанга учтарынын жүк көтөрүмдүүлүгү | 250 кг |
| Вертикалдык штанга менен жүрүү | 5000 мм |
| Вертикалдык штанганын ылдамдыгы | 1000 мм/мин |
| Горизонталдуу штанга жүрүү | 5000 мм |
| Горизонталдык ылдамдык | 120-1200 мм/мин VFD |
| Боомдун учундагы кайчылаш слайд | Моторлуу 100*100 мм |
| Айландыруу | ±180° Кулпусу бар кол менен башкаруу |
| Саякат жолу | Моторлуу саякат |
| Жүрүү ылдамдыгы | 2000 мм/мин |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 10 м кабель |
| Түс | Жекелештирилген |
| Кепилдик | Бир жыл |
| Варианттар-1 | Лазердик көрсөткүч |
| Варианттар -2 | Камера монитору |
| Варианттар-3 | Флюс калыбына келтирүүчү машина |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
Эл аралык бизнес үчүн Weldsuccess ширетүүчү колоннанын узак мөөнөттүү иштешин камсыз кылуу үчүн бардык белгилүү запастык бөлүктөрдүн брендин колдонот. Ал тургай, бир нече жылдан кийин бузулган запастык бөлүктөрдүн акыркы колдонуучусу да запастык бөлүктөрдү жергиликтүү рынокто оңой алмаштыра алат.
1. Жыштык алмаштыргыч Damfoss брендинен.
2.Motor Invertek же ABB брендинен.
3. Электр элементтери - Schneider бренди.
✧ Башкаруу системасы
1. Кол менен башкаруу кутучасы, штанганы өйдө/ылдый, штанганы алдыга/артка / кайчылаш жылдырма менен, ширетүүчү фонарды өйдө-ылдый солго оңго, зым менен камсыздоону, зымды артка, электр чырактарын жана электрондук токтотууну жөндөө үчүн.
2. Негизги электр шкафы, электр жарыгы, сигнализация, баштапкы абалга келтирүү функциялары жана авариялык токтотуу функциялары.
3. Ошондой эле, автоматтык ширетүүнү ишке ашыруу үчүн ширетүүчү ротаторду же ширетүүчү позиционерди колонна штангасы менен бириктире алабыз.
✧ Мурунку долбоорлор
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз ширетүүчү мамыча штангасын баштапкы болот плиталардан кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, сырдоо жана акыркы сыноодон өткөрөбүз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.











