Камера монитору жана лазердик көрсөткүчү бар 3030 колонна штангасы
✧ Киришүү
Басым идиштерин, шамал мунараларын жана мунай резервуарларынын тигиштерин ширетүү үчүн ширетүүчү колонна штангасынын манипулятору. Weldsuccess Ltd компаниясы ширетүүчү колонна штангасын Кытай же Линкольн АКШнын оригиналдуу араа кубат булагы менен толук камсыз кылат. Кубат булагы NA-3, NA-5 жана Max-10 же Max-19 контроллери бар Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 жана Lincoln AC / DC – 1000 бир зымдуу же тандем зымдары болушу мүмкүн.
Лазердик көрсөткүч, камера монитору жана флюсту калыбына келтирүү системасы үчүн кошумча запастык бөлүктөрү бар колонка штангасы. Толук ширетүү системасы резервуардын ичиндеги жана сыртындагы тигиштерди ширетүүнү жеңилдетет.
1. Ширетүүчү мамыча штангасы шамал мунараларында, басым идиштеринде жана резервуарларда сыртында жана ичинде узунунан тигиш ширетүү же жоондук ширетүү үчүн кеңири колдонулат. Биздин ширетүүчү айланма системабыз менен бирге колдонулганда автоматтык ширетүү ишке ашырылат.
2. Ширетүүчү позиционерлер менен бирге колдонуу фланецтерди ширетүүгө ыңгайлуураак болот.
3. Жумушчу бөлүктөрдүн узундугуна жараша, биз ошондой эле кыймылдуу дөңгөлөктөрү бар мамыча штангасын жасайбыз. Ошентип, ал узун бойлото тигиш ширетүү үчүн да жеткиликтүү.
4. Ширетүүчү колонна штангасына биз MIG кубат булагын, ARWA кубат булагын жана AC/DC тандем кубат булагын орното алабыз.
5. Ширетүүчү колонна штангасынын системасы кош звенолуу чынжыр менен көтөрүлөт. Ошондой эле, ал чынжыр сынган учурда да колдонуунун коопсуздугун камсыз кылуу үчүн кулап түшпөй турган система менен жабдылган.
6. Автоматтык ширетүүнү ишке ашыруу үчүн флюкс калыбына келтирүүчү машина, ширетүүчү камера монитору жана лазердик көрсөткүч бар. Жумушчу видео үчүн бизге электрондук почта аркылуу кайрылсаңыз болот.
✧ Негизги мүнөздөмө
| Модель | MD 3030 C&B |
| Штанга учтарынын жүк көтөрүмдүүлүгү | 250 кг |
| Вертикалдык штанга менен жүрүү | 3000 мм |
| Вертикалдык штанганын ылдамдыгы | 1100 мм/мин |
| Горизонталдуу штанга жүрүү | 3000 мм |
| Горизонталдык ылдамдык | 175-1750 мм/мин VFD |
| Боомдун учундагы кайчылаш слайд | Моторлуу 150*150 мм |
| Айландыруу | ±180° Кулпусу бар кол менен башкаруу |
| Саякат жолу | Моторлуу саякат |
| Чыңалуу | 380V±10% 50Hz 3 фазалуу |
| Башкаруу системасы | Алыстан башкаруу пульту 10 м кабель |
| Түс | RAL 3003 КЫЗЫЛ+9005 Кара |
| Варианттар-1 | Лазердик көрсөткүч |
| Варианттар -2 | Камера монитору |
| Варианттар-3 | Флюс калыбына келтирүүчү машина |
✧ Запастык бөлүктөрдүн бренди
1. Колонна лифтинин тормоздук мотору жана штангасынын өзгөрүлмө жыштыктагы мотору Invertek компаниясынан толугу менен CE бекитүүсү менен алынган.
2. Өзгөрүлмө жыштык драйвери Schneider же Danfoss тарабынан чыгарылган, CE жана UL бекитүүсү менен.
3. Ширетүүчү мамыча штангасынын бардык запастык бөлүктөрү, эгерде бир нече жылдан кийин акыркы колдонуучунун жергиликтүү базарында кырсыкка учурап калса, оңой эле алмаштырылат.
✧ Башкаруу системасы
1. Колонна штангасынын лифтинде иштөө коопсуздугун камсыз кылуу үчүн кулап түшпөөгө каршы система орнотулган. Колонна штангасынын баары колдонуучуга жеткирүүдөн мурун кулап түшпөөгө каршы системаны текшерген.
2. Ошондой эле, саякаттоо учурунда кулап кетпеши үчүн, рельстерде коопсуздук илгичи бар саякат араба.
3. Ар бир колоннанын буму кубат булагы платформасы менен жабдылган.
4.Flux калыбына келтирүүчү машина жана кубат булагы биргелешип колдонулушу мүмкүн.
5. Колонна штангасы штанганы өйдө/ылдый/алдыга жана артка жылдырууну, ошондой эле алдыга жана артка жылууну башкаруу үчүн бир алыстан башкаруу кутучасы менен.
6. Эгерде колонна штангасы ARRA кубат булагы менен интеграцияланган болсо, анда алыстан башкаруучу кутуча ширетүүнү баштоо, ширетүүнү токтотуу, зымды берүү жана зымды кайра берүү ж.б. функциялары менен жабдылган.
✧ Мурунку долбоорлор
WELDSUCCESS өндүрүүчүсү катары биз ширетүүчү мамыча штангасын баштапкы болот плиталардан кесүү, ширетүү, механикалык иштетүү, тешиктерди бургулоо, чогултуу, сырдоо жана акыркы сыноодон өткөрөбүз.
Ошентип, биз ISO 9001:2015 сапатты башкаруу системабыздын алкагындагы бардык өндүрүш процесстерин көзөмөлдөйбүз жана кардарларыбыздын жогорку сапаттагы продукцияны алышын камсыздайбыз.








